HAKKIMIZDA

Silah.io; Türkiye’nin savunma sanayi alanında hem sıfır hem de ikinci el seçenekleri ile en büyük ilan ve alışveriş sitesidir. Tüfek, Airsoft, Havalı Silah (PCP), Taktik Ekipman, Taktik & Outdoor Giyim, Kamp & Seyahat, Antika, Aksesuar, Yedek Parça, Dürbün & Teleskop, Paintball, Dağcılık & Tırmanış & İş Güvenliği ve Dalış Malzemeleri olmak üzere 13 kategoriden oluşan silah.io’nun amacı; kullanıcılarına en ulaşılabilir hizmeti ve hızlı, çözüm odaklı bir deneyim sunmaktır.

Silah.io e-ticaret sitesi olmasının ötesinde; kullanıcısına A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunan bir platform olma niteliğine de sahiptir. Bu nitelikleri arasında uzman eğitmenlerin vermiş olduğu tactical atıcılık, av vb. birçok eğitim programı, kullanıcılarının silahları için bakım, tamir, kaplama hizmetleri ve daha fazlasını sunan bir platformdur.

Silah.io aynı zamanda bu sektörde kariyer planlaması yapan bireyler için bir iş ilanı platformu olma misyonunu da üstlenerek, bu alanda işveren ve çalışan arasında köprü olmayı hedeflemektedir.

Tutkuyla işine bağlı silah.io uzman ekibiyle; daima gelişmeyi hedefleyen, müşteri odaklı hizmet anlayışına odaklanarak tüm gücüyle hizmet vermeye devam edecektir.